Profesionālas krāsas kopš 1927. gada

JUNO kopš 1927. gada Spānijas tirgū piedāvā augstākās kvalitātes krāsas un pārklājumus infrastruktūrai, sabiedriskām un privātām ēkām, kā arī nodrošina uzticamu klientu servisu. Šobrīd JUNO ir viens no vadošajiem dekoratīvo un aizsargpārklājumu un krāsu piegādātājiem pasaulē.

Pateicoties stratēģiskajai globālai izaugsmei, JUNO šobrīd eksportē pilnu produktu klāstu uz daudzām valstīm visā pasaulē.

JUNO grupa sastāv no 3 ražotnēm, liela mazumtirdzniecības veikalu tīkla, vairākiem izplatīšanas un loģistikas centriem, kas nodrošina klientus visā pasaulē ar nepieciešamo produktu klāstu.

JUNO ir līderis profesionāļu un tirgotāju vidū Spānijas tirgū. Produktu izcilā kvalitāte, savienojumā ar veiktspējas īpašībām, tehnisko atbalstu un servisu, rada pārliecību izvēlēties JUNO visu veidu projektos.

JUNO produktu ražošanā un ikdienas darbībā ieviestas IQNet un AENOR sertificētas Kvalitātes, Veselības un Vides aizsardzības vadības sistēmas (ISO 9001 un ISO 14001). Šie sertifikāti nodrošina, ka visā pasaulē tiek piedāvāti vienlīdz augstas kvalitātes JUNO produkti un pakalpojumi.

JUNO – kvalitatīvi produkti – pēc pasūtījuma – precīzi laikā!

JUNO ir ieguvis EPD (Environmental Product Declaration) sertifikātu 26 produktiem produkta dzīves cikla novērtējumam.